^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Rekord znów pobity!

W Świątecznej Zbiórce Żywności zebraliśmy 3.244,35 kg żywności. Tak, tak to grubo ponad 3 tony!

PIC 2310

Mamy nadzieję, że paczki, które zostaną przygotowane przysporzą choć trochę radości tym, którzy je otrzymają.

 

PIC 2305

PIC 2338

Jeszcze gorąco dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli:

WOLONTARIUSZOM

1 Dominika Słocka 2e        31 Adam Rup 2b
2 Aleksandra Morawska 2e   32 Kinga Raduch 2d         
3 Marta Rzemykowska 2e   33 Marta Marcinów 2d
4 Wiktoria Bencal 2c      34 Wioletta Wojciechowska 2d
5 Dominika Zybała 2c   35 Patrycja Ogrodnik 2a 
6 Paulina Kula 2c   36 Mateusz Maławski 4a
7 Piotr Grzesiuk 4c    37 Mikołaj Bandura 2c                   
8 Konrad Bobiński 4c   38 Patryk Łapa 2c
9 Justyna Hawryło 3c          39 Piotr Panasiuk 2c
10 Tomasz Czapka 3c   40 Patryk Janiszewski 1a   
11 Krzysztof Serwata 3c   41 Gracjan Giza 1a
12 Aleksandra Pach 3c      42 Zbigniew Pocian 4c   
13 Dawid Wawrzoszek 3c   43 Rafał Marcinkowski 4c
14 Sara Terlecka 1b            44 Piotr Marków 2d   
15 Anna Wołoszyn 1b   45 Angelika Kozera 4c       
16 Dominik Grzelczyk 2a    46 Natalia Głowacka 2a
17 Łukasz Gondro 2a   47 Marta Suseł 4c
18 Gabriela Żerebecka 4d    48 Dorota Koprowska 4c
19 Anita Żerebecka   49 Iwona Danyluk 4c
20 Paweł Sochacki 1a   50 Katarzyna Szuszkiewicz 4d
21 Aleksandra Szelwach 2d        51 Agnieszka Bąkowska 4d
22 Aleksandra Dąbrowska 2d   52 Marcin Nowak 3a         
23 Magdalena Sęk 2d   53 Paweł Sobolewski 3a
24 Klaudia Dereń 4a          54 Tomasz Giza 2az
25 Justyna Wieczorek 4a    55 Adrianna Płóciennik 2b
26 Dawid Lichota 4a   56 Paulina Klimenko 2b
27 Paulina Walkowicz 3c   57 Daria Dunajska 1b
28 Karolina Łukasik 3c   58 Alicja Jóźwiak 1b
29 Patrycja Małek 2c        59 Martyna Piotrowska 1b
30 Sara Pierucka 2c    

 

KOORDYNATOROM

Dominika Ziemiańska

Piotr Guła

Patryk Nazar

Michał Mruk

a przede wszystkim ofiarodawcom czyli każdemu dobremu człowiekowi, który włożył coś do naszego koszyka.

Podziękowania za współpracę składamy także Kierownictwu i Pracownikom Oławskiego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża.

Organizatorzy z ramienia szkoły:

Edyta Pisarska-Nazar

Małgorzata Pasierbowicz

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information