Znów pomagamy!

W dniach 28 i 29 listopada br. w oławskich sklepach:

• Biedronka ul. 3-go Maja 2c
  • Biedronka ul. Kilińskiego
  • Biedronka ul. Kutrowskiego
  • Tesco
  • Lidl
  • Kaufland
  • Jakub
  • Kwadraciak

odbędzie się Świąteczna Zbiórka Żywności.

Wolontariuszami jak co roku są uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie, którym już dziś dziękujemy za pomoc w tym przedsięwzięciu.

Wszystkich odwiedzających w tych dniach w/w sklepy serdecznie zachęcamy do pomocy innym - włóżcie do koszy jak najwięcej, podzielcie się swoją dobrocią z innymi.

Organizatorzy z ramienia szkoły:

Edyta Pisarska-Nazar i Małgorzata Pasierbowicz.

1012935 10154818088745464 7200546376982792589 n