^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Znów pomagamy!

W dniach 28 i 29 listopada br. w oławskich sklepach:

 • Biedronka ul. 3-go Maja 2c
 • Biedronka ul. Kilińskiego
 • Biedronka ul. Kutrowskiego
 • Tesco
 • Lidl
 • Kaufland
 • Jakub
 • Kwadraciak

odbędzie się Świąteczna Zbiórka Żywności.

 

Wolontariuszami jak co roku są uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie, którym już dziś dziękujemy za pomoc w tym przedsięwzięciu.

Wszystkich odwiedzających w tych dniach w/w sklepy serdecznie zachęcamy do pomocy innym - włóżcie do koszy jak najwięcej, podzielcie się swoją dobrocią z innymi.

Organizatorzy z ramienia szkoły:

Edyta Pisarska-Nazar i Małgorzata Pasierbowicz.

1012935 10154818088745464 7200546376982792589 n

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information