ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI news

W dniach 29 i 30 listopada 2013 w oławskich sklepach:

BIEDRONKA, TESCO, JAKUB, KWADRACIAK, KAUFLAND, EKO, LIDL odbędzie się Świąteczna Zbiórka Żywności.

agora 700x200 19.11 1

Jej wolontariuszami będą uczniowie naszej Szkoły.

Zebrane artykuły spożywcze są przeznaczone na pomoc świąteczną dla ubogich rodzin powiatu oławskiego.

S-FED-02680 BankiZywnosci plakat 50x70-0011

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i wsparcia najuboższych.

Podziel się z potrzebującymi, aby ich święta były bardziej świąteczne.

ORGANIZATORZY

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Oławie