ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

Od 1997r. w sklepach na terenie całej Polski przed świętami Bożego Narodzenia wolontariusze Banków Żywności zbierają żywność dla osób ubogich.

Wolontariat - Świąteczna Zbiórka Żywności 2013

Święta to czas dzielenia się. Banki Żywości organizują 17 Świąteczna Zbiórkę Żywności i zachęcają do wzięcia w niej udziału oraz wsparcia najuboższych. Podziel się z potrzebującymi, aby ich święta były bardziej świąteczne.

W dniach 29 i 30 listopada 2013 w oławskich sklepach oznakowanych plakatami odbędzie się Świąteczna Zbiórka Żywności. Jej wolontariuszami będą uczniowie naszej Szkoły.

Spotkanie wolontariuszy Świątecznej Zbiórki Żywności odbędzie się we wtorek 26.11.2013r w sali 16 o godzinie 10:10

Zebrane artykuły spożywcze są przeznaczone na pomoc świąteczną dla ubogich rodzin powiatu oławskiego.

Serdecznie zapraszamy do wspomagania akcji.

ORGANIZATORZY

Odział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Oławie