^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

Od 1997r. w sklepach na terenie całej Polski przed świętami Bożego Narodzenia wolontariusze Banków Żywności zbierają żywność dla osób ubogich.

Wolontariat - Świąteczna Zbiórka Żywności 2013

Święta to czas dzielenia się. Banki Żywości organizują 17 Świąteczna Zbiórkę Żywności i zachęcają do wzięcia w niej udziału oraz wsparcia najuboższych. Podziel się z potrzebującymi, aby ich święta były bardziej świąteczne.

W dniach 29 i 30 listopada 2013 w oławskich sklepach oznakowanych plakatami odbędzie się Świąteczna Zbiórka Żywności. Jej wolontariuszami będą uczniowie naszej Szkoły.

Spotkanie wolontariuszy Świątecznej Zbiórki Żywności odbędzie się we wtorek 26.11.2013r w sali 16 o godzinie 10:10

Zebrane artykuły spożywcze są przeznaczone na pomoc świąteczną dla ubogich rodzin powiatu oławskiego.

Serdecznie zapraszamy do wspomagania akcji.

 

ORGANIZATORZY

 

Odział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Oławie

 

Pedagog: Małgorzata Pasierbowicz

 

Opiekun PCK: Edyta Pisarska - Nazar

 

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information