Nowa jakość kształcenia w powiecie oławskim

DORADZTWO ZAWODOWE

wtorki i piątki, sala 50 Pani Monika Jaczyńska

WYJAZDY:

07.05.2017 - Festiwal Robotyki "CYBERBOT" w Poznaniu. Klasa 1A gr. 2 z innowacją "Robotyka".

02.06.2017 - "Good Game Warsaw 2017" w Warszawie. Klasa 1A gr. 1 z innowacją "Gry komputerowe".

16.06.2017 - "Parada Robotów Droniada" w Pobiedniku Wielkim. Klasa 1A gr. 2 z innowacją "Robotyka".

26.09.2017 - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Klasa 2E - 7 osób technik handlowiec i klasa 3D - 7 osób technik ekonomista.

26.09.2017 - Politechnika Wrocławska. Klasa 2A - technik informatyk.

27.10.2017 - Opole - wyjazd do obiektu monitorowanego przez firmę Konsalnet. Klasa 2B - technik spedytor, klasa patronacka.

07.11.2017 - Wrocław - wyjazd do obiektu monitorowanego przez firmę Konsalnet. Klasa 2B - technik spedytor, klasa patronacka.

23.11.2017 - WSB we Wrocławiu dla TL.

23.11.2017 - Logmeeting w Poznaniu.

27.11.2017 - WSLiT we Wrocławiu 2 grupy TS.

15.12.2017 - WSB we Wrocławiu dla TL.

20.12.2017 - WSB we Wrocławiu dla TL.

24-25.02.2018 - IEM Katowice. Klasa 2A TI.

16.03.2018 - Centrum innowacji, explory dla TI. Klasa 2A gr. 2 z innowacją "Robotyka".

STAŻE I PRAKTYKI (osoby zakwalifikowane):

Technik informatyk: Grzegorz Firek i Kacper Godlewski

Technik spedytor: Katarzyna Wołoszczuk, Jakub Kobylnik i Dawid Klimenko

Technik logistyk: Konrad Sajda, Bartłomiej Podliski

Technik ekonomista: Emilia Łubnicka

Technik handlowiec: Natalia Skowron

Zasadnicza szkoła zawodowa: Jakub Kowalski, Łukasz Janik, Patryk Resiak, Szymon Gancarz, Łukasz Polit, Paulina Turek, Patryk Sądel, Kamil Zarówny, Piotr Bednarski, Bartosz Leśkiewicz, Kamila Czechowska, Malwina Grześ, Andżelika Tkaczuk

WSPÓŁPRACA Z PRZEDSIĘBIORCAMI:

Jakub Piszczek, Grzegorz Firek, Kacper Godlewski - 1A

Karolina Szwabowicz, Klaudia Kurzawa, Emil Koncur, Sebastian Serżyski, Wojciech Zarzycki - 1C

Weronika Wilczyńska, Natalia Marzejko, Dominika Taracińska, Agata Batóg, Aleksandra Galak, Natalia Siwak, Natalia Skowron - 1E

STYPENDIA:

Technik informatyk: Grzegorz Firek, Amadeusz Ćwiertnia

Technik logistyk: Wojciech Zarzycki, Anna Wołoszyn

Technik ekonomista: Dorota Mazur, Emilia Łubnicka

Informacje dotyczące projektu: http://zsp2olawa.edu.pl/index.php/8-aktualnosci/593-nowa-jakosc-ksztalcenia

Regulamin: http://zsp2olawa.edu.pl/images/projekty/nowa_jakosc_ksztalcenia/Regulamin_rekrutacji_i_uczestnictwa_w_projekcie.pdf

Informacje i zapisy: Sylwia Ptak, sala 28-29.