Oferta edukacyjna na rok 2017/2018

Adres szkoły: ul. 3 Maja 18e, 55-200 Oława

Telefon : (071) 313-26-36;   www.zsp2olawa.edu.pl

Technikum – 4 letnie W zawodach

TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe"

TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu

TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka

TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia

Szkoła Branżowa I stopnia

Klasa wielozawodowa - 3 letnia w zawodach:

LAKIERNIK, SPRZEDAWCA, FRYZJER, KUCHARZ, MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, STOLARZ, MONTER SIECI I INSTALACJI SANITARNYCH