Brązowa Szkoła 2024

Twoja kariera zaczyna się tutaj
Twój wybór jest ważny
Twoja szkoła!
Co się dzieje w Zespole Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie
WARSZTATY HOSPICJUM DOMOWEGO

Niestrudzeni wolontariusze hospicjum domowego działającego przy Archidiecezji Wrocławskiej Caritas, pani Marta Możejko oraz pan Sławomir Graczyk poprowadzili w naszej szkole w piątek 15 marca blok wykładowo – warsztatowy na temat opieki paliatywnej.

Stół do piłkarzyków

Pod koniec stycznia br. Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Kacper Kot, umówił się na rozmowę z Prezesem Banku Spółdzielczego Panem Bartoszem Sobiesiakiem.

Dzień Kobiet

08 marca 2024 r. świętowaliśmy Dzień Kobiet. Życzenia wszystkim paniom złożył Samorząd Uczniowski ZS im. Zjednoczonej Europy w Oławie pod opieką Pani Natalii Frysztak oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Tomasz Rożniatowski. Symbolicznego goździka oraz piękne słowa otrzymała każda pracująca kobieta w naszej szkole.