Organizacja roku szkolnego 2017/2018

1 Rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych 4 września 2017 r.

2 Zimowa przerwa świąteczna 23 - 31 grudnia 2017 r.

3 Ferie zimowe 15 - 28 stycznia 2018 r. województwa: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie.

4 Wiosenna przerwa świąteczna 29 marca - 3 kwietnia 2018 r.

5 Zakończenie zajęć w klasach programowo najwyższych w szkołach ponadgimnazjalnych 27 kwietnia 2018 r.

6 Po święcie 1 maja 2 maja 2018

7 Egzamin maturalny z języka polskiego (dzień wolny od zajęć lekcyjnych dla klas Technikum) 4 maja 2018 r.

8 Po Bożym Ciele 1 czerwca 2018 r.

9 Egzamin pisemny egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (część pisemna) 19 czerwca 2018 r.

10 Egzamin praktyczny potwierdzający kwalifikacje w zawodzie (daty podane zostaną po ogłoszeniu szczegółowego harmonogramu egzaminów przez OKE)

11 Zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno - wychowawczych 22 czerwca 2018 r.