Organizacja roku szkolnego 2019/2020

2 września 2019 r.

Rozpoczęcie roku szkolnego.

13 grudnia 2019 r.

Wystawianie ocen śródrocznych w klasach maturalnych.

17 grudnia 2019 r.

Zebranie Rady Pedagogicznej zatwierdzające wyniki klasyfikacji śródrocznej w klasach maturalnych.

23 - 31 grudnia 2019 r.

Zimowa przerwa świąteczna.

24 stycznia 2020 r.

Wystawianie ocen śródrocznych w klasach I – III.

28 stycznia 2020 r.

Zebranie Rady Pedagogicznej zatwierdzające wyniki klasyfikacji śródrocznej w klasach I – III.

5 lutego 2020 r.

Uroczysta wywiadówka po I półroczu.

9 stycznia - 15 lutego 2020 r.

Egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie sesja 1. styczeń - luty 2020.

10 - 23 lutego 2020 r.

Ferie zimowe.

26 lutego 2020 r.

Zebranie plenarne Rady Pedagogicznej po I półroczu.

9 - 14 kwietnia 2020 r.

Wiosenna przerwa świąteczna.

17 kwietnia 2020 r.

Wystawienie ocen rocznych w klasach maturalnych.

21 kwietnia 2020 r.

Zebranie Rady Pedagogicznej zatwierdzające wyniki klasyfikacji końcowej w klasach maturalnych.

24 kwietnia 2020 r.

Koniec zajęć w klasach IV - pożegnanie absolwentów.

Od 4 maja 2020 r.

Egzamin maturalny.

19 czerwca 2020 r.

Wystawienie ocen rocznych w klasach I - III

22 czerwca - 9 lipca 2020

Egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie sesja 2. czerwiec - lipiec 2020.

22 czerwca 2020 r.

26 czerwca 2020 r.

Koniec zajęć dydaktycznych dla klas I, II i III - uroczyste zakończenie roku szkolnego.

26 czerwca 2020 r.

Zebranie plenarne Rady Pedagogicznej po II półroczu.

Dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych w roku szkolnym 2019 /2020  w dniach

4 maja 2020 r.

egzamin maturalny pisemny z języka polskiego

( dzień wolny od zajęć lekcyjnych dla klas Technikum )