TERMINY KONSULTACJI Z  RODZICAMI

I półrocze

II półrocze

8 września 2017 r. (piątek) – zebranie rodziców

(godziny podane zostaną w osobnym komunikacie)

8 lutego 2018 r. (czwartek) wywiadówka

(godziny podane zostaną w osobnym komunikacie)

7 listopada 2017 r. (wtorek)

15 marca 2018 r. (czwartek)

6 grudnia 2017 r. (środa)

10 kwietnia 2018 r. (wtorek)

--------------------------------------------------

15 maja 2018 r. (wtorek)

Szanowni Państwo  - Rodzice uczniów klas pierwszych,

z myślą o Państwu przygotowaliśmy ulotkę w której znajdują się przydatne informacje, adresy oraz harmonogram  konsultacji.

Strona 1 - tytułowa   Strona 2   Strona 3   Strona 4   Strona 5   Strona 6   Strona 7   Strona 8

Fundacja „Rodzice Szkole” organizuje II Ogólnopolską Konferencję Rad Rodziców - szczegóły.

RADA RODZICÓW przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr2

ul. 3 Maja 18 e

55 – 200   Oława

BANK SPÓŁDZIELCZY w OŁAWIE

ul. Pałacowa 13

Numer rachunku 30 9585 0007 0010 0016 3877 0001

Szanowni rodzice,

dostęp do Dziennika Elektronicznego utworzą Państwu wychowawcy poszczególnych klas.

Warunkiem jest przekazanie wychowawcy adresu e-mail rodzica.

Mając już założone konto, należy wejść w zakładkę E-Dziennik na naszej stronie.

Zostaniecie przekierowani na stronę dziennika i poproszeni o wpisanie loginu - Waszego adresu e-mail.

Logując się po raz pierwszy należy nie wpisywać hasła, tylko wybrać opcję poniżej "Przywracanie dostępu".

Aktywacja konta nastąpi po wybraniu, na koncie pocztowym, wygenerowanego linku.

UBEZPIECZENIE AXA

Szanowni Rodzice,

W zakresie szkolnego ubezpieczenia NNW, nasza placówka zdecydowała się na współpracę z AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.

Podjęto decyzję o wyborze wariantu III – składka 49 zł płatna do 30.09.2017 r.

Do Państwa dyspozycji jest Opiekun ze strony Bezpieczny.pl -AXA Pan Andrzej Kowalik pod nr tel. 508-238-997

Wszelkie informacje dotyczące ubezpieczenia: warunki umowy, szczegółowy opis zakresu ubezpieczenia oraz likwidacja szkód dostępne są na stronie portalu www.bezpieczny.pl m.in.:

Tabela Uszczerbku - https://bezpieczny.pl/tabela-uszczerbku-lub-uszkodzenia-ciala

Warunki Umowy -   https://bezpieczny.pl/warunki-ubezpieczenia

Szybki Kontakt -     https://bezpieczny.pl/kontakt

Dokumenty jakie należy zgromadzić w celu zgłoszenia zdarzenia:

- wypełniony przez Rodzica wniosek o wypłatę świadczenia, dostępny w placówce bądź do pobrania https://bezpieczny.pl/wniosek-nnw-szkolne

- kserokopia dokumentacji medycznej z przychodni, szpitala potwierdzająca udzielenia pierwszej pomocy i przebieg leczenia w związku z zaistniałym zdarzeniem, będącym przedmiotem zgłoszonego roszczenia,

- kserokopia dokumentu potwierdzającego tożsamość Ubezpieczonego, w przypadku gdy Ubezpieczony jest pełnoletni, lub kserokopia dokumentu przedstawiciela ustawowego Ubezpieczonego, w przypadku gdy Ubezpieczony jest niepełnoletni.

Zgromadzone dokumenty należy złożyć poprzez jedną z trzech możliwości:

-Zgłoszenie szkody on-line https://axa.pl/centrum-klienta/wnioski-i-formularze-online/zgloszenie-z-ubezpieczenia-nnw-azs-pttk-szkolnego-bezpiecznypl/

- Zeskanować i przesłać drogą elektroniczną na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Przesłać drogą listowną na adres :

AXA TUiR S.A.

Ul. Chłodna 51

Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym 2017/2018?

plakat-reforma

mapa-drogowa-mat.-prasowy

CYBERPRZEMOC I UZALEŻNIENIA OD INTERNETU

Gdzie szukać pomocy?

Oława - Wydział Profilaktyki Uzależnień w Oławie tel. 71 313 25 17 (w każdą środę w godz. 15:30 do 18:00) – uzależnienia behawioralne.

Wrocław – Poradnia Leczenia Uzależnień tel. 71 77 66 300 (Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego" sp. z o. o., Wybrzeże J. Conrada-Korzeniowskiego 18).

800 100 100 - telefon zaufania dla rodziców (bezpłatny dla telefonów komórkowych i stacjonarnych).

111 - telefon zaufania dla dzieci i młodzieży (bezpłatny dla telefonów komórkowych i stacjonarnych) oraz strona internetowa: www.116111.pl – można zadawać pytania on line przez całą dobę.

www.dzieckowsieci.pl, www.sieciaki.pl, www.helpline.org.pl, www.dyzurnet.pl, www.stopcyberbullying.org.

Slajd1

Slajd2

Slajd1.1

Slajd2.1