Konsultacje dla rodziców w roku szkolnym 2018/2019

6 września 2018 r.

czwartek                 (godziny podane zostaną w osobnym komunikacie)

Zebranie rodziców

13 listopada 2018 r.

wtorek                             (17.00 – 18.00)

18 grudnia 2018 r.

środa                             (17.00 – 18.00)

21 lutego 2019 r.

czwartek                      (godziny podane zostaną  w osobnym komunikacie)

Wywiadówka

17 kwietnia 2019 r.

czwartek                         (17.00 – 18.00)

13 maja 2019 r.

poniedziałek                   (17.00 – 18.00)

RADA RODZICÓW przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr2

ul. 3 Maja 18 e

55 – 200   Oława

BANK SPÓŁDZIELCZY w OŁAWIE

ul. Pałacowa 13

Numer rachunku 30 9585 0007 0010 0016 3877 0001

Szanowni rodzice,

dostęp do Dziennika Elektronicznego utworzą Państwu wychowawcy poszczególnych klas.

Warunkiem jest przekazanie wychowawcy adresu e-mail rodzica.

Mając już założone konto, należy wejść w zakładkę E-Dziennik na naszej stronie.

Zostaniecie przekierowani na stronę dziennika i poproszeni o wpisanie loginu - Waszego adresu e-mail.

Logując się po raz pierwszy należy nie wpisywać hasła, tylko wybrać opcję poniżej "Przywracanie dostępu".

Aktywacja konta nastąpi po wybraniu, na koncie pocztowym, wygenerowanego linku.

UBEZPIECZENIE NNW dzieci

Uezpieczenie NNW, w roku szkolnym 2018/2019, wybrane przez Radę Rodziców.

Numer polisy NNW dla uczniów: Polisa A-A 336819

OWU

Druk zgłoszenia szkody

Tabele procentowego uszczerbku na zdrowiu

Broszura

CYBERPRZEMOC I UZALEŻNIENIA OD INTERNETU

Gdzie szukać pomocy?

Oława - Wydział Profilaktyki Uzależnień w Oławie tel. 71 313 25 17 (w każdą środę w godz. 15:30 do 18:00) – uzależnienia behawioralne.

Wrocław – Poradnia Leczenia Uzależnień tel. 71 77 66 300 (Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego" sp. z o. o., Wybrzeże J. Conrada-Korzeniowskiego 18).

800 100 100 - telefon zaufania dla rodziców (bezpłatny dla telefonów komórkowych i stacjonarnych).

111 - telefon zaufania dla dzieci i młodzieży (bezpłatny dla telefonów komórkowych i stacjonarnych) oraz strona internetowa: www.116111.pl – można zadawać pytania on line przez całą dobę.

www.dzieckowsieci.pl, www.sieciaki.pl, www.helpline.org.pl, www.dyzurnet.pl, www.stopcyberbullying.org.

Slajd1

Slajd2