^Back To Top
  • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
    TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
  • 2 Technik informatyk
    to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
  • 3 Technik logistyk
    to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
  • 4 Technik spedytor
    to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
  • 5 Technik ekonomista / handlowiec
    Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Egzaminy

Harmonogram egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w  zawodzie

w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr2 w Oławie

w roku szkolnym 2017 / 2018 

etap pisemny -  sesja 1: styczeń - luty 2018

  

Lp.

Klasa, typ szkoły,

kwalifikacja

Ilość uczniów, absolwentów

Data godzina, sala

Skład Zespołu Nadzorującego

1.

kl. IV b

technik logistyk

symbol zawodu 333107

A.32

24

 11.01.2018 r.

( czwartek)

godz.1400 -1500

sala nr 64

przewod. –  Anita Ruchniewicz

czł. zesp. –  Izabela Kamińska

czł. zesp. –  Halina Gardzilewicz

czł. zesp. – Tomasz Laferi

                   (wychowanie fizyczne)

2.

kl. IV c

technik logistyk

symbol zawodu 333107

A.32

27

11.01.2018 r.

( czwartek)

godz.1400 -1500

sala nr 64

3.

kl. IV d 

technik ekonomista

symbol zawodu 331403

A.36

12

11.01.2018 r.

( czwartek)

godz.1200 -1300

sala nr 62

przewod. –    Monika Kosiorek

czł. zesp. –   Paweł Nabiałczyk

                     (wychowanie fizyczne)

4.

kl. IV d 

technik handlowiec

symbol zawodu 522305

A.22

15

11.01.2018 r.

( czwartek)

godz.1200 -1300

sala nr 10

przewod. –      Izabela Pasieka

czł. zesp. –     Tomasz Laferi

                       (wychowanie fizyczne)

5.

kl. IV a

technik informatyk

symbol zawodu 351203

E.14

absolwent

19

1

11.01.2018 r.

( czwartek)

godz.1400 -1500

sala nr 15

przewod. –     Mateusz Wojciechowski

czł. zesp. –     Monika Grzybowska

                       (wychowanie fizyczne)

  

etap praktyczny -   sesja 1: styczeń - luty 2018

Lp.

Klasa, typ szkoły,

kwalifikacja

Ilość uczniów

Data godzina, sala

Skład Zespołu Nadzorującego

1.

absolwenci

technik spedytor 333108

A.28

3

10.01.2018 r.

(środa)

godz.900 - 1100

sala nr 62

przewod. -      Eurydyka Draus

czł. zesp. – Adam Kościk

                   (religia)

2.

absolwenci

technik spedytor 333108

A.29

6

10.01.2018 r.

(środa)

godz.1300 -1500

sala nr 15

przewod. -     Halina Gardzilewicz

czł. zesp. –    Marta Mikoda

                     (pedagog)

3.

absolwenci

technik logistyk

symbol zawodu 333107

A.32

13

10.01.2018 r.

(środa)

godz.1300 - 1500

sala nr 15

4.

kl. IV b

technik logistyk

symbol zawodu 333107

A.32

24

10.01.2018 r.

(środa)

godz.1300-1500

sala nr 64

przewod. –  Justyna Kozłowicz

czł. zesp. –  Marta Stochel - Łania

czł. zesp.. – Piotr Kołodziej

czł. zesp. -  Urszula Berezowska

czł. zesp. –  Renata Karaś

czł. zesp. -   Andrzej Bartkiewicz

                    (przedmioty zawodowe)

5.

kl. IV c

technik logistyk

symbol zawodu 333107

A.32

27

10.01.2018 r.

(środa)

godz.1300-1500

sala nr 64

6.

kl. IV a

technik informatyk

symbol zawodu 351203

E.14

11

12.01.2018 r.

(piątek)

godz.800 - 1030

sala nr 44

przewod. –     Ewa Tomanik

czł. zesp. – Andrzej Biela

                   (wychowanie fizyczne)

7.

technik informatyk

symbol zawodu 351203

E.14

absolwenci

8

3

12.01.2018 r.

(piątek)

godz.1200 - 1430

sala nr 44

przewod. –    Jadwiga  Migała

czł. zesp. – Andrzej Biela

                  (wychowanie fizyczne)

8.

kl. IV d 

technik ekonomista

symbol zawodu 331403

A.36

12

17.01.2018 r.

(środa)

godz.900 -1200

sala nr 51

przewod. –     Marta Stochel - Łania

czł. zespołu – Monika Zaklukiewicz

                      (język angielski)

9.

kl. IV d 

technik handlowiec

symbol zawodu 522305

A.22

10

17.01.2017 r.

(środa)

godz.900 -1200

sala nr 10

przewod. –     Bogdan Olejnik

czł. zesp. – Lucyna Seredyńska

                   (język niemiecki)

10.

kl. IV d 

technik handlowiec

symbol zawodu 522305

A.22

5

17.01.2017 r.

(środa)

godz.1500 -1800

sala nr 10

przewod. –     Urszula Berezowska

czł. zesp. –     Agnieszka Kuczmowska    

                            (geografia)

  

Oława, 27.11.2017 r.

 

 

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information