Dyrektor Jadwiga Braniewska:

Dyrektor

- absolwentka Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Przemysłu Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu

- od 1 września 1994r.  Zatrudniona w Zespole Szkół                       Ponadgimnazjalnych nr 2  Oławie

- od 1 września 1997r. - zastępca dyrektora w  ZSP nr 2 w Oławie

- ukończyła studia podyplomowe ,,Organizacja
    i Zarządzanie Oświatą"

- nauczyczyciel ekonomicznych  przedmiotów zawodowych

- od roku 2002 nauczyciel dyplomowany

- egzaminator państwowy egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik handlowiec

Wicedyrektor Dorota Tyczyńska:

- od 2008r. zastępca dyrektora

- absolwentka Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego

- od 1 września 1995r. zatrudniona w Zespole Szkół
    Ponadgimnazjalnych w   Oławie

- nauczyciel matematyki

- od maja 2003r. Rzecznik Praw Ucznia

- od września 2003r. nauczyciel dyplomowany

Wicedyrektor Beata Lewandowska-Olejnik:

- Od 1 września 1994 r. zatrudniona w ZSP nr 2 w Oławie,

- Absolwentka filologii polskiej na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Wrocławskiego,

- ukończyła Podyplomowe Studia Logopedyczne oraz Podyplomowe Studia Wiedzy o Kulturze,

- uczy języka polskiego i wiedzy o kulturze,

- od 2004 r. nauczyciel dyplomowany,

- egzaminator egzaminu maturalnego z języka polskiego,

- od 1 września 2017 r. wicedyrektor szkoły.