Wyniki konkursu "A to Polska właśnie!"

Drodzy Uczniowie!
Biorąc udział w konkursie „A to Polska właśnie!”, który zorganizowany był 9 listopada w ramach obchodów rocznicy 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości,  dowiedliście nie tylko tego, jak ważny jest dla Was ten szczególny dzień, ale także wykazaliście się wiedzą na temat naszego kraju, zaangażowaniem, pomysłowością i poczuciem humoru. Komisję przyjmowaliście godnie i z prawdziwą polską gościnnością! Wszyscy byliście wspaniali, ale najwyżej zgodnie oceniliśmy prezentacje klas:
4c- I miejsce,
2c- II miejsce,
2d- III miejsce.
Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za wspólne świętowanie!