Spotkanie z Panią Adrianną Franc z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu

spotkanie1

Dnia 26.03.2018r. uczniowie naszej szkoły zainteresowani honorowym krwiodawstwem uczestniczyli w spotkaniu z Panią Adrianną Franc z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu. Podczas prelekcji uzyskali informacje, jak przygotować się do oddania krwi, poznali wymagania i przeciwwskazania do oddawania krwi oraz procedurę jej oddawania.

Celem spotkania było propagowanie idei honorowego krwiodawstwa oraz uwrażliwienie młodych ludzi na potrzeby osób chorych, dla których krew jest bezcennym lekiem.

spotkanie2

spotkanie3