KONKURS FOTOGRAFICZNY

zdjęcie do tekstu

MATEMATYKA W OBIEKTYWIE

Uczniowie ZSP Nr 2 w Oławie !

Jeśli lubicie fotografować to spróbujcie swoich sił w konkursie fotograficznym organizowanym przez Panią Małgorzatę Sajur oławskiego Liceum Ogólnokształcącego. Tym razem tematem konkursu fotograficznego jest „Matematyka w obiektywie”

Wszyscy uczniowie ZSP Nr 2 w Oławie chcący wziąć udziału w konkursie proszeni są o przybycie w piątek 9 marca br. oraz poniedziałek 12 marca br. o godzinie 10.30 do hali sportowej ZSP Nr 2 w Oławie. Wówczas Bogdan Maciej Olejnik – nauczyciel ZSP Nr 2 w Oławie przekaże więcej informacji na temat wspomnianego konkursu.