^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

SYMPATYCZNE SPOTKANIA

zdjęcie 1

W ostatnim czasie Pani Dyrektor Jadwiga Braniewska dwukrotnie spotkała się reprezentantami naszej szkoły. Jako pierwsi spotkali się z Panią Dyrektor nasi srebrni medaliści w halowej piłce nożnej. Pani dyrektor pogratulowała zawodnikom osiągnięcia tak znaczącego sukcesu sportowego jakim było zdobycie srebrnego medalu w Finale Strefy Wrocławskiej Licealiady w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.

Następnie wywiązała się krótka i bardzo sympatyczna rozmowa podczas, której Pani Dyrektor zapytała naszych reprezentantów o wrażenia z przebiegu rywalizacji na boisku. Na koniec kapitan drużyny Kamil Pawlikowski dokonał prezentacji kolegów z drużyny.

zdjęcie 2

zdjęcie 3

Kolejnymi zawodnikami przyjętymi przez Panią Dyrektor byli reprezentanci Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie w koszykówce. Tym razem zawodnicy, którzy przyzwyczaili naszych kibiców do tego, że z ostatnich Turniejów Finałowych Strefy Wrocławskiej Licealiady trzykrotnie wracali z brązowymi medalami zjawili się w gabinecie Pani Dyrektor z lekkim niedosytem, gdyż pomimo bardzo dobrej grze naszej reprezentacji, której pogratulowali zarówno trener Gimbasketu Wrocław oraz przedstawiciele mediów relacjonujących zawody nie udało się naszym awansować do strefy medalowej. Pani Dyrektor powiedziała naszym koszykarzom, że była pod wrażeniem ich występu, a także zachęciła do dalszej pracy i rozwijania umiejętności i przypomniała o tym, że w sporcie jest tak, że nie zawsze się wygrywa.

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information