Absolwenci szkoły podstawowej - oferta na rok 2019/2020

TECHNIK SPEDYTOR

Szkoła Branżowa I stopnia 3 letnia

Klasa w zawodzie: MAGAZYNIER - LOGISTYK

Klasa wielozawodowa w zawodach:

LAKIERNIK SAMOCHODOWY, SPRZEDAWCA, FRYZJER, KUCHARZ, MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, STOLARZ, MONTER SIECI I INSTALACJI SANITARNYCH, CUKIERNIK

Informacje o przedmiotach punktowanych

·  lakiernik samochodowy,

·  stolarz,

·  mechanik pojazdów samochodowych,

·  monter sieci i instalacji sanitarnych,

·  cukiernik

trzyletnia szkoła branżowa