Absolwenci szkoły podstawowej - oferta na rok 2019/2020

TECHNIK SPEDYTOR

Szkoła Branżowa I stopnia 3 letnia

Klasa w zawodzie: MAGAZYNIER - LOGISTYK

Klasa wielozawodowa w zawodach:

LAKIERNIK SAMOCHODOWY, SPRZEDAWCA, FRYZJER, KUCHARZ, MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, STOLARZ, MONTER SIECI I INSTALACJI SANITARNYCH, CUKIERNIK

Informacje o przedmiotach punktowanych

Typ szkoły

Profil, zawód

Przedmioty ze świadectwa ukończenia gimnazjum

Liczba miejsc

zawód: technik ekonomista

zawód: technik informatyk

·   informatyka

zawód: technik logistyk

zawód: technik spedytor

30

Szczegółowe zasady rekrutacji do klas pierwszych pięcioletniego technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie

Typ szkoły

Profil, zawód

Przedmioty ze świadectwa ukończenia gimnazjum

Liczba miejsc

trzyletnia szkoła branżowa
I stopnia

Zawody:

·  sprzedawca,

·  fryzjer,

·  kucharz,

·  lakiernik samochodowy,

·  stolarz,

·  mechanik pojazdów samochodowych,

·  monter sieci i instalacji sanitarnych,

·  cukiernik

trzyletnia szkoła branżowa
I stopnia

zawód: magazynier-logistyk

30

Szczegółowe zasady rekrutacji do klas pierwszych trzyletniej szkoły branżowej I stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie

III. Terminarz rekrutacji

1.

Składanie podań oraz innych wymaganych dokumentów i logowanie się kandydatów do szkół ponadpodstawowych (nie więcej niż do trzech szkół)

od 13 maja 2019 r., godz. 08:00

2.

Możliwość zmiany decyzji kandydata, zalogowanie się do innej szkoły

od 13 maja 2019 r., godz. 08:00

3.

Wprowadzanie przez kandydatów danych o ocenach końcoworocznych, wynikach egzaminu ósmoklasisty i innych osiągnięciach uwzględnianych w procesie naboru

od 21 czerwca 2019 r., godz. 08:00

do 25 czerwca 2019 r., godz.15:00

4.

Składanie przez kandydatów kopii świadectwa ukończenia szkoły, kopii zaświadczenia o wyniku egzaminu gimnazjalnego do szkoły pierwszego wyboru

od 21 czerwca 2019 r., godz. 08:00

5.

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do szkół ponadgimnazjalnych

16 lipca 2019 r., godz. 09:00

6.

Potwierdzenie woli podjęcia nauki w danej szkole oraz dostarczenie oryginałów: świadectwa i zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty

od 16 lipca 2019 r., godz. 10.00

do 24 lipca 2019 r., godz.15:00

7.

Ogłoszenie ostatecznej listy uczniów przyjętych oraz listy wolnych miejsc

25 lipca 2019 r., godz. 11:00

8.

Składanie wniosków w ramach rekrutacji uzupełniającej

od 26 lipca 2019 r. godz. 11:00
 do 30 lipca 2019 r. godz. 14:00

9.

Wywieszenie list po weryfikacji

30 lipca 2019 r. godz. 15:00

10.

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych w ramach rekrutacji uzupełniającej

21 sierpnia 2019 r. godz. 09:00

11.

Ogłoszenie listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych po drugim naborze

30 sierpnia 2019 r. godz. 09:00