Absolwenci gimnazjum - oferta na rok 2019/2020

po szkole podstawowej

Technikum – 4 letnie w zawodach

TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe"

TECHNIK HANDLOWIEC

TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka

Szkoła Branżowa I stopnia

Klasa wielozawodowa - 3 letnia w zawodach:

LAKIERNIK SAMOCHODOWY, SPRZEDAWCA, FRYZJER, KUCHARZ, MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, STOLARZ, MONTER SIECI I INSTALACJI SANITARNYCH, CUKIERNIK

Informacje o przedmiotach punktowanych

Typ szkoły

Profil, zawód,
przedmioty w zakresie rozszerzonym

zajęcia dodatkowe

Przedmioty ze świadectwa ukończenia gimnazjum

Liczba miejsc

zawód: technik handlowiec

język obcy, geografia

zawód: technik informatyk

matematyka, informatyka

innowacja programowa:

v  robotyka,

v  tworzenie gier komputerowych

·   informatyka

zawód: technik logistyk

język obcy, geografia

innowacja programowa: klasa wojskowa

30

Szczegółowe zasady rekrutacji do klas pierwszych czteroletniego technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie

Typ szkoły

Profil, zawód,
przedmioty w zakresie rozszerzonym

zajęcia dodatkowe

Przedmioty ze świadectwa ukończenia gimnazjum

Liczba miejsc

trzyletnia szkoła branżowa
I stopnia

Zawody:

·  sprzedawca,

·  fryzjer,

·  kucharz,

·  lakiernik samochodowy,

·  stolarz,

·  mechanik pojazdów samochodowych,

·  monter sieci i instalacji sanitarnych,

·  cukiernik

30

Szczegółowe zasady rekrutacji do klas pierwszych trzyletniej szkoły branżowej I stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie

III Terminarz rekrutacji.

1.

Składanie podań oraz innych wymaganych dokumentów i logowanie się kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych (nie więcej niż do trzech szkół).

od 13 maja 2019 r. godz. 8:00

2.

Możliwość zmiany decyzji kandydata, zalogowanie się do innej szkoły.

od 13 maja 2019 r. godz. 8:00

3.

Wprowadzanie przez kandydatów danych o ocenach końcoworocznych, wynikach egzaminu gimnazjalnego i innych osiągnięciach uwzględnianych w procesie naboru.

od 21 czerwca 2019 r.

do 25 czerwca 2019 r. godz.15:00

4.

Składanie przez kandydatów kopii świadectwa ukończenia szkoły, kopii zaświadczenia o wyniku egzaminu gimnazjalnego do szkoły pierwszego wyboru.

od 21 czerwca 2019 r.

5.

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych do szkół ponadgimnazjalnych.

16 lipca 2019 r.

6.

Potwierdzenie woli podjęcia nauki w danej szkole oraz dostarczenie oryginałów: świadectwa i zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego.

od 16 lipca 2019 r. godz. 10:00
do 24 lipca 2019 r. godz. 15:00

7.

Ogłoszenie ostatecznej listy uczniów przyjętych oraz listy wolnych miejsc.

25 lipca 2019 r. godz. 11:00

8.

Składanie wniosków w ramach rekrutacji uzupełniającej

od 26 lipca 2019 r., godz. 11:00

do 30 lipca 2019 r. godz. 14:00

9.

Wywieszenie list po weryfikacji.

30 lipca 2019 r.  godz. 15:00

10.

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych w ramach rekrutacji uzupełniającej.

21 sierpnia 2019 r., godz. 9:00

11.

Ogłoszenie listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych po drugim naborze

30 sierpnia 2019 r. godz. 9:00