Absolwenci gimnazjum - oferta na rok 2019/2020

po szkole podstawowej

Technikum – 4 letnie w zawodach

TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe"

TECHNIK HANDLOWIEC

TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka

Szkoła Branżowa I stopnia

Klasa wielozawodowa - 3 letnia w zawodach:

LAKIERNIK SAMOCHODOWY, SPRZEDAWCA, FRYZJER, KUCHARZ, MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, STOLARZ, MONTER SIECI I INSTALACJI SANITARNYCH, CUKIERNIK

Informacje o przedmiotach punktowanych

·  lakiernik samochodowy,

·  stolarz,

·  mechanik pojazdów samochodowych,

·  monter sieci i instalacji sanitarnych,

·  cukiernik