^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Home

Wykład "Otwórz oczy"

20200204 111005

Zaśmiecanie naszego naturalnego środowiska to nie marketingowa fikcja, a rzeczywisty problem. W związku z tym uczennica klasy III d Alicja Stec przygotowała wykład dotyczący wpływu człowieka na środowisko pt. "Otwórz oczy". Został on zaprezentowany uczniom klas pierwszych w dniu 4.02.2020. Prelegentka przedstawiła zasady stylu życia zero/less waste oraz powiedziała jak je wprowadzić w życie. Uczniowie obejrzeli fragmenty filmu'' S. O. S. Home: Ziemia", który uświadomił nam jakie zagrożenia związane są z działalnością człowieka.


Jeśli chcemy zadbać o Ziemię, musimy zmienić nasze przyzwyczajenia. Wszyscy powinniśmy pamiętać, że każda decyzja, pozwalająca ograniczyć wytwarzanie śmieci (zwłaszcza plastikowych i niebiodegradowalnych) ma wielkie znaczenie dla Ziemi i żyjących na niej istot. Uczennica zaprezentowała jak ograniczać ich wytwarzanie, między innymi przez używanie bambusowych szczoteczek do zębów, woreczków uszytych z firanek na owoce i warzywa, metalowych rurek do napojów.
W drugiej części klasy I a4 i I c4 wzięły udział w warsztatach, w czasie których przygotowali prezentacje na temat odnawialnych źródeł energii, segregowania odpadów i smogu w naszym lokalnym środowisku.
Wykład i warsztaty zorganizowano w ramach działań proekologicznych pod opieką nauczycielek przedmiotów przyrodniczych:

E. Wilgosz, R. Jurzystej, I. Pasieki.

IMG-20200205-WA0004

 

 

 

 IMG-20200205-WA0003

 

SREBRNA SZKOŁA

Współpraca

Projekty

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information