Szkolny walentynkowy turniej piłki siatkowej par mieszanych 2020

IMG 20200203 143458 2WALET

Zwycięzcy turnieju z organizatorami

03.02.2020 r. w naszej szkole odbył się Szkolny turniej walentynkowy par mieszanych w piłce siatkowej. Zawody miały rekordową frekwencję- zgłosiły się do nich 24 pary, które rywalizowały ze sobą systemem do dwóch przegranych- czyli pierwsza porażka powodowała przejście do finału B a druga eliminowała z turnieju. Turniej zdecydowanie wygrała para z klasy IV c Natalia Stachów i Kacper Pasierbowicz- to już ich drugie zwycięstwo.Natalia i Kacper nie przegrali ani jednego seta.Drugie miejsce zajęła para z klasy III c Paulina Wierzyk i Mateusz Pakuła a na trzeciej pozycji uplasowali się Marta Polanowska III c i Karol Grabowski IV d . Czwarte  miejsce zajęli Katarzyna Raginia III a i Szymon Rzemykowski II c. Pierwsze cztery pary będą reprezentować naszą szkołę w zawodach powiatowach , które odbędą się w ten piątek w naszej szkole. Zawody sędziowali : Kinga Kula, Konrad Kraś, Paweł Sąsiada i Kościelny Piotr. Wiecej informacji w zakładce sport szkolny