^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Home

Szkolny walentynkowy turniej piłki siatkowej par mieszanych 2020

IMG 20200203 143458 2WALET

Zwycięzcy turnieju z organizatorami              

     03.02.2020 r. w naszej szkole odbył się Szkolny turniej walentynkowy par mieszanych w piłce siatkowej. Zawody miały rekordową frekwencję- zgłosiły się do nich 24 pary, które rywalizowały ze sobą systemem do dwóch przegranych- czyli pierwsza porażka powodowała przejście do finału B a druga eliminowała z turnieju. Turniej zdecydowanie wygrała para z klasy IV c Natalia Stachów i Kacper Pasierbowicz- to już ich drugie zwycięstwo.Natalia i Kacper nie przegrali ani jednego seta.Drugie miejsce zajęła para z klasy III c Paulina Wierzyk i Mateusz Pakuła a na trzeciej pozycji uplasowali się Marta Polanowska III c i Karol Grabowski IV d . Czwarte  miejsce zajęli Katarzyna Raginia III a i Szymon Rzemykowski II c. Pierwsze cztery pary będą reprezentować naszą szkołę w zawodach powiatowach , które odbędą się w ten piątek w naszej szkole. Zawody sędziowali : Kinga Kula, Konrad Kraś, Paweł Sąsiada i Kościelny Piotr. Wiecej informacji w zakładce sport szkolny 

SREBRNA SZKOŁA

Współpraca

Projekty

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information