Konkurs wiedzy psychologicznej

IMG 7239
W dniu 13.12.2019r. odbył się konkurs wiedzy psychologicznej organizowany przez Instytut Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 1A5 - Kacper Michniewicz, Małgorzata Adamczewska oraz Sebastian Bednarczyk. Serdecznie gratuluje wzięcia udziału!  Udział w konkursie stanowi ekscytującą możliwość zetknięcia się z psychologią oraz niezapomnianą przygodę. W tym roku w konkursie zarejestrowało się ponad 500 uczestników z całej Polski, którzy 13 grudnia pisali test z wiedzy psychologicznej. Nasi uczniowie uczestniczyli również w gościnnym wykładzie prof. Bogusława Pawłowskiego z Katedry Biologii Człowieka UWr na temat Adaptacji psychiki człowieka w ewolucyjnej perspektywie.

Dziękuję za udział i zapraszam za rok! :)

Julita Warcholińska - Psycholog
IMG 7234