Apel z okazji Święta Niepodległości

W piątek 8 listopada spotykaliśmy się na apelu z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Dla Polaków dzień 11 listopada 1918r. był dniem triumfu. Po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość. 11 Listopada jest symbolem miłości Ojczyzny, walki o wolność, symbolem wiary i symbolem zwycięstwa. Mieliśmy zaszczyt gościć na apelu Pana Aleksandra Maciejewicza Prezesa Koła Związku Sybiraków w Oławie.

Apel przygotowała klasa 2a z wychowawczynią Agnieszką Jurczak. Dziękujemy klasie 4c za wsparcie przy śpiewaniu, szczególnie Sandrze Gurs i Wojciechowi Zarzyckiemu. Dziękujemy Pani Dyrektor Beacie Lewandowskiej za cenne wskazówki podczas naszych prób.