K O M U N I K A T

Oława, 07.11.2019 r.

Dyrektor Zespołu Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie informuje, że:

• 11 listopada 2019 r. (poniedziałek) jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych - Narodowe Święto Niepodległości .

Zajęcia lekcyjne według harmonogramu rozpoczynają się dn.12.11.2019 r. ( wtorek ) o godz.800.

Ponadto w dniu 12.11.2019 r. (wtorek) odbędą się :

• od godz.1700 do godz. 1745 zebrania wychowawców klas z rodzicami,
  • od godz.1745 do godz. 1830 konsultacje indywidualne z nauczycielami