K O M U N I K A T

Oława, 10.10.2019 r.

Dzień 14.10.2019 r. ( poniedziałek) Dzień Edukacji Narodowej jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych ( podstawa prawna : art. 74 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 roku Karta Nauczyciela ).

Stosownie do potrzeb szkoła zapewnia uczniom opiekę wychowawczą.

Dnia 15.10.2019 r. ( wtorek ) w auli szkolnej odbędzie się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uczniowie pod opieką nauczycieli uczestniczą w uroczystości według następującego harmonogramu:

lekcja druga - godz. 850

kl. III c TL