^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Home

Sukces Sandry i Wojtka podczas kolejnych zmagań muzycznych

konkurs2

„Gdzie słyszysz śpiew, tam idź. Tam dobre serca mają. Bo ludzie źli, wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają” (J.W. Goethe). Nasz szkolny duet wokalno-muzyczny: Sandra Guras i Wojciech Zarzycki po raz kolejny odniósł sukces w X Regionalnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, organizowanym przez CKZiU w Oławie. Jubileuszowe wydarzenie odbyło się 7 czerwca 2019r. w Oławie, w zaszczytnym miejscu, w Sali Rycerskiej Urzędu Miejskiego.

konkurs3

Do rywalizacji przystąpili uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych miasta i powiatu Oława oraz regionu dolnośląskiego. Uczestnicy Konkursu śpiewali bardziej lub mniej znane przeboje w języku obcym. Dominowały języki: angielski i niemiecki. Ale niespodzianką była interpretacja utworów w języku francuskim, jak również japońskim. Sandra i Wojtek pokonali 9 rywali ( kategoria szkół ponadgimnazjalnych) wykonując utwór w języku serbskim. Była to piosenka o miłości autorstwa Neveny Bozovic – Kruny. Gratulacje za zajęcie I miejsca! Opiekunem artystów była Katarzyna Bandura.

konkurs1

konkurs4

SREBRNA SZKOŁA

Współpraca

Projekty

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information