Sukces Sandry i Wojtka podczas kolejnych zmagań muzycznych

konkurs2

„Gdzie słyszysz śpiew, tam idź. Tam dobre serca mają. Bo ludzie źli, wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają” (J.W. Goethe). Nasz szkolny duet wokalno-muzyczny: Sandra Guras i Wojciech Zarzycki po raz kolejny odniósł sukces w X Regionalnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, organizowanym przez CKZiU w Oławie. Jubileuszowe wydarzenie odbyło się 7 czerwca 2019r. w Oławie, w zaszczytnym miejscu, w Sali Rycerskiej Urzędu Miejskiego.

konkurs3

Do rywalizacji przystąpili uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych miasta i powiatu Oława oraz regionu dolnośląskiego. Uczestnicy Konkursu śpiewali bardziej lub mniej znane przeboje w języku obcym. Dominowały języki: angielski i niemiecki. Ale niespodzianką była interpretacja utworów w języku francuskim, jak również japońskim. Sandra i Wojtek pokonali 9 rywali ( kategoria szkół ponadgimnazjalnych) wykonując utwór w języku serbskim. Była to piosenka o miłości autorstwa Neveny Bozovic – Kruny. Gratulacje za zajęcie I miejsca! Opiekunem artystów była Katarzyna Bandura.

konkurs1

konkurs4