DZIEWCZYNY NA MEDAL

druzyna reczna

Marzec i kwiecień były niezwykle udane dla sportowców reprezentujących Zespoł Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie, a największym sukcesem odniesionym przez reprezentantów wspomnianej szkoły było zdobycie brązowego medalu w Finale Strefy Wrocławskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt, której trenerem była Urszula Berezowska.

Reprezentantki ZSP Nr 2 w Oławie brązowymi medalistkami Strefy Wrocławskiej Licealiady

Drogę zakończoną zdobyciem brązowego medalu podopieczne Urszuli Berezowskiej rozpoczęły 7 marca br. podczas Mistrzostw Powiatu Oławskiego. Wówczas reprezentantki ZSP Nr 2 w Oławie grające w składzie: Paulina Wierzyk, Dominika Kamińska, Patrycja Kulczycka, Klaudia Kulczycka, Dominika Taracińska, Katarzyna Raginia, Karolina Suchodolska, Natalia Deszczka, Weronika Dąbrowska, Kinga Kamińska, Anna Rzeczewska, Aleksandra Stażyńska wygrały wszystkie swoje mecze i zdobyły Mistrzostwo Powiatu Oławskiego.

Oto wyniki kolejnych spotkań i klasyfikacja końcowa turnieju: ZSP 2 Oława – CKZiU Oława 16:3; ZSP 2 Oława – ZS Jelcz-Laskowice 7:6; ZSP 2 Oława – LO Oława 11:2; LO Oława – ZS Jelcz-Laskowice 4:9; CKZiU Oława – LO Oława 4:4 karne 4:2; CKZiU Oława – ZS Jelcz-Laskowice 3:6.

1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Oławie

2. Zespół Szkół Jelcz-Laskowice

3. Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego Oława

4. Liceum Ogólnokształcące nr I Oława