Interiada 2019

interiada1

5 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie odbył się finał IX edycji Turnieju Wiedzy o Internecie „Interiada”.

Wyniki tegorocznej rywalizacji:

I miejsce SP 3 w Oławie pod opieką Bartosza Rakowieckiego
II miejsce SP w Bystrzycy pod opieką Jacka Ozgi
III miejsce SP 6 w Oławie pod opieką Jacka Ozgi

interiada2

interiada3

interiada4

interiada5

interiada6

interiada7

interiada8

Nagrody w konkursie ufundowali Starostwo Powiatowe w Oławie, Miasto Oława, Gminny Zespół Oświaty w Oławie i Rada Rodziców ZSP2. Organizatorami byli nauczyciele przedmiotów informatycznych w ZSP2 - Sylwia Ptak, Agnieszka Jurczak i Piotr Grabowski.