Oława, 05.04.2019 r.

W związku z planowanym strajkiem pracowników oświaty organizowanym przez związki zawodowe od dnia 08.04.2019 r. do odwołania informuję Państwa, że szkoła jest w stanie zorganizować w tym czasie jedynie zajęcia opiekuńcze dla uczniów, którzy w danym dniu zgłoszą się do szkoły.

Mając na uwadze, że sytuacja jest dynamiczna i w każdej chwili może ulec zmianie, bardzo Państwa proszę o śledzenie na bieżąco informacji umieszczanych na stronie internetowej szkoły i w dzienniku elektronicznym.

Dziękuję za zrozumienie i przepraszam za wynikające z zaistniałej sytuacji utrudnienia.

Jadwiga Braniewska

Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2