Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2019

received 254383695342682
W dniu 27 marca w auli szkolnej, pod czujnym okiem komisji wyborczej, odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.
W głosowaniu tajnym, równym i powszechnym wzięło udział 323 uczniów, w tym głosów ważnych było 316, nieważnych 7.
W tym roku najwięcej głosów uzyskała Anna Urbanowicz (76 ), Stanisław Leja (71) i Maciej Czerkawski ( 53).
Pozostałe osoby tworzące SU to:  Viktoria Skrypchuk, Jakub Haniszewski, Mateusz Kondys, Paulina Cajler, Weronika Basińska,Marta Polanowska
i Martyna Kozij.
Gratulujemy.