Komputer w Pigułce 2019

komputer w pigulce

W IX edycji konkursu informatycznego, organizowanego przez ZSP Nr 2, zwyciężyli:

I miejsce Krystian Sosnowski z ZS w Jelczu-Laskowicach

II miejsce Filip Kulas z ZSP Nr 2 w Oławie

III miejsce Paweł Nagalewski z ZS w Jelczu-Laskowicach

pawel

filip

krystian

W dodatkowej konkurencji najlepiej złożyli jednostkę centralną uczniowie LO nr I w Oławie.

liceum

strzelin

zsp2

Organizatorami tegorocznej edycji, która odbyła się 28 lutego 2019 w siedzibie naszej szkoły byli: Sylwia Ptak, Agnieszka Jurczak i Janusz Puszczewicz.

Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Oławie.

nagrody