^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Home

9 listopada 2018 roku uczciliśmy Niepodległą

9 listopada 2018 roku uczciliśmy Niepodległą. Dzięki zaangażowaniu Samorządu Szkolnego i uczniów z klasy 2b szkoła została odświętnie przystrojona flagami, rozetami i kwiatami w barwach narodowych, zdjęciami ukazującymi najważniejsze wydarzenia z okresu odzyskania niepodległości.

Prezydent RP Andrzej Duda tak określił tę szczególną rocznicę : Jestem głęboko przekonany, że stulecie odzyskania niepodległości to sprawa bliska sercom wszystkich Polaków. Ogromnie zależy mi na tym, aby jubileusz stał się świętem całej polskiej wspólnoty i by każdy z nas, obywateli Rzeczypospolitej, czuł się zaproszony nie tylko do udziału w uroczystościach i innych wydarzeniach rocznicowych, ale przede wszystkim do ich współtworzenia.

Wspólnie świętowaliśmy zatem 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Wielu wzruszeń dostarczył nam apel przygotowany przez uczniów klasy 2c, 4c i 1d pod opieką pani Moniki Kosiorek. Patriotyczne piosenki, historyczne zapiski i fragmenty prywatnych listów żołnierzy walczących o wolność przypomniały nam, jak trudna i długa była droga Polaków do wolności.

O godz. 11.11 cała społeczność szkolna uroczyście odśpiewała hymn „Mazurek Dąbrowskiego”.

W ramach obchodów rocznicy w tym dniu przeprowadzony został również konkurs na najlepszą wizytówkę naszego kraju pt.: „A to Polska właśnie!”. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przygotowali prezentacje, które pokazały, za co kochamy nasz kraj. Komisja oceniająca prace klas mogła spróbować tradycyjnych polskich potraw, brać udział w quizie historycznym, podziwiać dekoracje sal i wykonane plakaty, poznać historię polskiego sportu i dowiedzieć się wielu interesujących ciekawostek związanych z naszym krajem. Najwyżej oceniono prezentacje klasy 4c, 2c, 2d. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie głównej nagrody!

Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci, bo przede wszystkim razem uczciliśmy Wolną i Niepodległą Ojczyznę!

          9 listopada 2018 roku uczciliśmy Niepodległą. Dzięki zaangażowaniu Samorządu Szkolnego i uczniów z klasy 2b szkoła została odświętnie przystrojona flagami, rozetami
i kwiatami w barwach narodowych, zdjęciami ukazującymi najważniejsze wydarzenia
 z okresu odzyskania niepodległości.

          Prezydent RP Andrzej Duda tak określił tę szczególną rocznicę : Jestem głęboko przekonany, że stulecie odzyskania niepodległości to sprawa bliska sercom wszystkich Polaków. Ogromnie zależy mi na tym, aby jubileusz stał się świętem całej polskiej wspólnoty i by każdy z nas, obywateli Rzeczypospolitej, czuł się zaproszony nie tylko do udziału
w uroczystościach i innych wydarzeniach rocznicowych, ale przede wszystkim do ich współtworzenia.

          Wspólnie świętowaliśmy zatem 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Wielu wzruszeń dostarczył nam apel przygotowany przez uczniów klasy 2c, 4c i 1d pod opieką pani Moniki Kosiorek. Patriotyczne piosenki, historyczne zapiski i fragmenty prywatnych listów żołnierzy walczących o wolność przypomniały nam, jak trudna i długa była droga Polaków do wolności.

          O godz. 11.11 cała społeczność szkolna  uroczyście odśpiewała hymn „Mazurek Dąbrowskiego”.

           W ramach obchodów rocznicy w tym dniu przeprowadzony został również konkurs na najlepszą wizytówkę naszego kraju pt.: „A to Polska właśnie!”. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przygotowali prezentacje, które pokazały, za co kochamy nasz kraj. Komisja oceniająca prace klas mogła spróbować tradycyjnych polskich potraw, brać udział
w quizie historycznym, podziwiać dekoracje sal i wykonane plakaty, poznać historię polskiego sportu i dowiedzieć się wielu interesujących ciekawostek związanych z naszym krajem. Najwyżej oceniono prezentacje klasy 4c, 2c, 2d. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie głównej nagrody!   

          Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci, bo przede wszystkim razem uczciliśmy Wolną i Niepodległą Ojczyznę!

 

SREBRNA SZKOŁA

Współpraca

Projekty

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information