Wspomóż zwierzęta w oławskim schronisku i wygraj klasową wycieczkę

konkurs schronisko1

"Wspomóż zwierzęta w oławskim schronisku i wygraj klasową wycieczkę" - już po raz drugi pod takim hasłem organizujemy zbiórkę darów dla oławskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Klasa, która do dnia 12 grudnia 2018 r. dostarczy najwięcej produktów (wymienione na plakacie) dla zwierząt otrzyma nagrodę w postaci BEZPŁATNEJ WYCIECZKI KLASOWEJ lub dofinansowania do wycieczki.

Rozstrzygnięcie konkursu 14.12.2018 r.

Szczegóły akcji u nauczycieli: Sylwii Ptak, Eurydyki Draus lub Agnieszki Jurczak.

plakat2

Przypominamy wyniki konkursu z roku szkolnego 2017/2018:

I nagroda BEZPŁATNA WYCIECZKA NA WROCŁAWSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY powędrowała do klasy 2B

II nagroda DOFINANSOWANIE 50% DO WYCIECZKI NA WROCŁAWSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY LUB PIZZA dla klasy 2A

III nagroda WYCIECZKA PO OŁAWIE – ZWIEDZANIE RATUSZA dla klasy 1B

IV nagroda WYCIECZKA DO FIRMY WENA dla klas 1A i 1C