^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Home

Wspomóż zwierzęta w oławskim schronisku i wygraj klasową wycieczkę

konkurs schronisko1

"Wspomóż zwierzęta w oławskim schronisku i wygraj klasową wycieczkę" - już po raz drugi pod takim hasłem organizujemy zbiórkę darów dla oławskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Klasa, która do dnia 12 grudnia 2018 r. dostarczy najwięcej produktów (wymienione na plakacie) dla zwierząt otrzyma nagrodę w postaci BEZPŁATNEJ WYCIECZKI KLASOWEJ lub dofinansowania do wycieczki.

Rozstrzygnięcie konkursu 14.12.2018 r.

Szczegóły akcji u nauczycieli: Sylwii Ptak, Eurydyki Draus lub Agnieszki Jurczak.

plakat2

Przypominamy wyniki konkursu z roku szkolnego 2017/2018:

I nagroda BEZPŁATNA WYCIECZKA NA WROCŁAWSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY powędrowała do klasy 2B

II nagroda DOFINANSOWANIE 50% DO WYCIECZKI NA WROCŁAWSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY LUB PIZZA dla klasy 2A

III nagroda WYCIECZKA PO OŁAWIE – ZWIEDZANIE RATUSZA dla klasy 1B

IV nagroda WYCIECZKA DO FIRMY WENA dla klas 1A i 1C

SREBRNA SZKOŁA

Współpraca

Projekty

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information