ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TURNIEJU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ – OŁAWA 2018

foto

Marieta Gotfryd – uczestniczka igrzysk olimpijskich w Pekinie oraz Bogdan Maciej Olejnik pomysłodawca i organizator Powiatowego Turnieju Wiedzy Olimpijskiej zapraszają uczniów szkół podstawowych (rocznik 2003 i starsi) oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu oławskiego, a także ich nauczycieli do udziału w III Powiatowym Turnieju Wiedzy Olimpijskiej, który odbędzie się 24 kwietnia 2008 roku w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie.

Honorowy patronat nad turniejem objął Zdzisław Brezdeń - Starosta Oławski. Zaproszenie na Turniej Wiedzy Olimpijskiej przekazane przez  organizatorów przyjął również Burmistrz Oławy Tomasz Frischmann. Nagrody w turnieju ufundowało Starostwo Powiatowe w Oławie oraz Polski Komitet Olimpijski.

Wśród uczniów z naszej szkoły, którzy będą 24 kwietnia 2018 roku  są: Konrad Wołkowski, Mateusz Kondys, Kacper Kowal, Michał Żurawski z klasy 2 d oraz Adrian Mrozekz 1 az.

Są jeszcze miejsca dla 3 reprezentantów naszej szkoły, którzy zechcą uczestniczyć w Turnieju Wiedzy Olimpijskiej. Zgłaszajcie się do  nauczycieli wychowania fizycznego

Plakat - Turniej Wiedzy Olimpijskiej