^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Home

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TURNIEJU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ – OŁAWA 2018

foto

Marieta Gotfryd – uczestniczka igrzysk olimpijskich w Pekinie oraz Bogdan Maciej Olejnik pomysłodawca i organizator Powiatowego Turnieju Wiedzy Olimpijskiej zapraszają uczniów szkół podstawowych (rocznik 2003 i starsi) oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu oławskiego, a także ich nauczycieli do udziału w III Powiatowym Turnieju Wiedzy Olimpijskiej, który odbędzie się 24 kwietnia 2008 roku w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie. 

Honorowy patronat nad turniejem objął Zdzisław Brezdeń - Starosta Oławski. Zaproszenie na Turniej Wiedzy Olimpijskiej przekazane przez  organizatorów przyjął również Burmistrz Oławy Tomasz Frischmann. Nagrody w turnieju ufundowało Starostwo Powiatowe w Oławie oraz Polski Komitet Olimpijski.

Wśród uczniów z naszej szkoły, którzy będą 24 kwietnia 2018 roku  są: Konrad Wołkowski, Mateusz Kondys, Kacper Kowal, Michał Żurawski z klasy 2 d oraz Adrian Mrozekz 1 az.

Są jeszcze miejsca dla 3 reprezentantów naszej szkoły, którzy zechcą uczestniczyć w Turnieju Wiedzy Olimpijskiej. Zgłaszajcie się do  nauczycieli wychowania fizycznego

ZAPRASZAMY 

Plakat - Turniej Wiedzy Olimpijskiej

SREBRNA SZKOŁA

Współpraca

Projekty

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information