^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Home

I Oławska Gala Talentów

wr2

W środę, 21 marca, odbyła się I Oławska Gala Talentów. Zdolna młodzież z całego powiatu zjechała się, aby zaprezentować innym swoje pasje – od tańca, poprzez pływanie i jeździectwo, aż do gotowania. Naszą Szkołę dumnie reprezentowało dwóch uczniów z kl. 1 C – Jakub Zieliński, oraz Wojciech Rożniatowski.

Wojciech Rożniatowski otrzymał nagrodę wyróżnienia, gdy przedstawił jury oraz widowni techniki boksowania, prezentując walkę z cieniem. Opowiedział także, że boksowanie pozwala wyrzucić z siebie agresję i gniew, a także działa pozytywne na psychikę, dzięki czemu ludzie uprawiający ten sport są spokojni i radzą sobie z różnymi trudnościami.

Jakub Zieliński, który już posiada na koncie wiele sukcesów w swej dyscyplinie, zaprezentował wszystkim podnoszenie ciężarów. Wywarł na obecnych wielkie wrażenie, podnosząc 175 kg, co, jak sam mówił, nie jest szczytem jego możliwości.

Wszystkie pasje prezentowane przez młodzież były ciekawe i wymagają wiele poświęcenia i wysiłku. Naszym reprezentantom gratulujemy i zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w Gali za rok!

jz

wr1

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information