I Oławska Gala Talentów

wr2

W środę, 21 marca, odbyła się I Oławska Gala Talentów. Zdolna młodzież z całego powiatu zjechała się, aby zaprezentować innym swoje pasje – od tańca, poprzez pływanie i jeździectwo, aż do gotowania. Naszą Szkołę dumnie reprezentowało dwóch uczniów z kl. 1 C – Jakub Zieliński, oraz Wojciech Rożniatowski.

Wojciech Rożniatowski otrzymał nagrodę wyróżnienia, gdy przedstawił jury oraz widowni techniki boksowania, prezentując walkę z cieniem. Opowiedział także, że boksowanie pozwala wyrzucić z siebie agresję i gniew, a także działa pozytywne na psychikę, dzięki czemu ludzie uprawiający ten sport są spokojni i radzą sobie z różnymi trudnościami.

Jakub Zieliński, który już posiada na koncie wiele sukcesów w swej dyscyplinie, zaprezentował wszystkim podnoszenie ciężarów. Wywarł na obecnych wielkie wrażenie, podnosząc 175 kg, co, jak sam mówił, nie jest szczytem jego możliwości.

Wszystkie pasje prezentowane przez młodzież były ciekawe i wymagają wiele poświęcenia i wysiłku. Naszym reprezentantom gratulujemy i zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w Gali za rok!

jz

wr1