^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Home

Wiersze ojców naszych...

mms img-758935143

Dnia 11 stycznia dwie uczennice naszej szkoły uczestniczyły w II już Dolnośląskim Konkursie Poezji Sybirackiej ,,Wiersze ojców naszych”. Stowarzyszenie Pamięci Zesłańców Sybiru we Wrocławiu jest zrzeszeniem osób, których misją i celem działania jest zachowanie i przekazywanie prawdy historycznej o ofiarach oraz miejscach martyrologii Polaków deportowanych na Syberię i do Kazachstanu.

mms img-1531642503

Dzięki Dyrektorowi Ośrodka Pamięć i Przyszłość ponownie został on przeprowadzony w gościnnym i niezwykle ciekawym miejscu, jakim jest Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu. Naszą szkołę reprezentowały: Patrycja Barth i Kamila Cybul z klasy 3 c TL. Nasze reprezentantki nie zajęły w konkursie wyróżnionych miejsc, ale pięknie wyrecytowały wybrane utwory Pani Łucji Michalik, od wielu lat zaprzyjaźnionej z naszą szkołą. Uczestniczki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki przygotowane przez organizatorów. Z pewnością będziemy brać udział w kolejnych edycjach tego konkursu.

mms img901250601

mms img1444773595

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information