^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Home

„Życie nie po to tylko jest, by brać…” czyli koncert kolęd w Hospicjum

koledy1

We wtorek, 19 grudnia, nasi wolontariusze wraz z panią pedagog Jadwigą Migałą oraz panią katechetką Mirą Dziadurą, wybrali się z wizytą do Hospicjum. Przedstawili przygotowany wcześniej koncert kolęd oraz wiersze świąteczne. Nasi uczniowie dostarczyli podopiecznym ZOL i Hospicjum wiele radości i wzruszeń, przychodząc z kolędą na ustach i zachęcając do wspólnego śpiewania. Pielęgniarki oraz pacjenci otrzymali kartki z najlepszymi życzeniami, a tym, którzy nie mogli uczestniczyć we wspólnym kolędowaniu, nasi wolontariusze zanieśli kartki świąteczne do sal.

Dla uczniów była to cenna lekcja, podczas której przypomnieli sobie, że „życie nie po to tylko jest, by brać, życie nie po to, by bezczynnie trwać i aby żyć siebie samego trzeba dać”.

koledy2

koledy3

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information