^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Home

Socjoterapeuta w naszej szkole

Od 1 września w ZSP nr 2 zatrudniony został socjoterapeuta, którego zadania sprowadzają się do pomocy psychologiczno – pedagogicznej młodzieży przejawiającej trudności wychowawcze. Zakres pracy socjoterapeuty polega na:

§ korekcji zaburzeń zachowania, zaburzeń emocjonalnych, nadpobudliwości celem zwiększenia poczucia własnej wartości, poczucia bezpieczeństwa oraz godności osobistej,

§  działaniach edukacyjnych związanych z przekazywaniem wiedzy i umiejętności dotyczących rozpoznawania własnych emocji i  odpowiedniego ich kontrolowania, postępowaniu w trudnych sytuacjach, znajomości i przestrzeganiu obowiązujących norm społecznych i prawnych, znajomości mechanizmów uzależnień, czy też przełamywania barier w komunikowaniu się,

§  działaniach rozwojowych związanych z potrzebą samorealizacji, rozwijania zainteresowań i talentów oraz zaspokajania potrzeb wynikających z funkcjonowania w grupach społecznych.

Szkolny socjoterapeuta służy również poradą rodzicom uczniów w przypadku problemów wychowawczych z dziećmi, udzielając również wskazówek, gdzie i z jakiej formy pomocy można skorzystać w innych instytucjach.

Dni i godziny pracy socjoterapeuty:

PONIEDZIAŁEK  godz. 8.30 – 13.30

WTOREK              godz. 11.30 – 15.30

CZWARTEK        godz. 8.30 – 12.30

Zapraszamy!

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information