^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Home

Zakończenie roku szkolnego

W dniu 25 czerwca 2021 roku (piątek) odbędzie się zakończenie roku szkolnego.

Ze względów sanitarnych świadectwa będą rozdawane w klasach z zachowaniem norm sanitarnych zgodnie z poniższym harmonogramem

Klasa III az Branżowa Szkoła I Stopnia - uroczyste wręczenie świadectw ukończenia szkoły odbędzie się w AULI o godz. 8:30

Pozostali uczniowie z wychowawcami w wyznaczonych klasach o godz. 8:30

 

Klasa

Sala

Wychowawca

I a

55

Dariusz Kuglarz

I b

71

Elżbieta Wilgosz

I c

44

Ewa Szuba

I d

58

Józef Gardzilewicz

I az

56

Bogdan Erbel

II b4

46

Renata Jurzysta

II c4

69

Monika Sarzalska

II az

54

Renata Karaś

II a5

16

Monika Kosiorek

II b5

48

Aneta Romanowska

II c5

aula

Natalia Frysztak

II d5

49

Krystyna Kołodziej

II bz

8

Izabela Pasieka

II dz

55

Piotr Grabowski

III a

37

Agnieszka Jurczak

III b

32

Justyna Kozłowicz

III c

25

Piotr Kołodziej

III d

36

Eurydyka Draus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wręczenie świadectw dla klasy II a4 odbędzie się w sali nr 32 o godz. 11:00

Wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród za inne osiągnięcia

odbędzie się o godz. 9: 30 w auli szkolnej.

Przerwa wakacyjna obowiązuje od 28 czerwca 2021 r. do 31 sierpnia 2021 r.

Życzymy miłego i bezpiecznego odpoczynku.

                                                                                                                      Dyrektor szkoły

                                                                                                                      Jadwiga Braniewska

FILM PROMOCYJNY

Współpraca

Projekty

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information