W dniu 25 czerwca 2021 roku (piątek) odbędzie się zakończenie roku szkolnego.

Ze względów sanitarnych świadectwa będą rozdawane w klasach z zachowaniem norm sanitarnych zgodnie z poniższym harmonogramem

Klasa III az Branżowa Szkoła I Stopnia - uroczyste wręczenie świadectw ukończenia szkoły odbędzie się w AULI o godz. 8:30

Pozostali uczniowie z wychowawcami w wyznaczonych klasach o godz. 8:30

III d

Eurydyka Draus

Wręczenie świadectw dla klasy II a4 odbędzie się w sali nr 32 o godz. 11:00

Wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród za inne osiągnięcia

odbędzie się o godz. 9: 30 w auli szkolnej.

Przerwa wakacyjna obowiązuje od 28 czerwca 2021 r. do 31 sierpnia 2021 r.

Życzymy miłego i bezpiecznego odpoczynku.

Jadwiga Braniewska

FILM PROMOCYJNY