^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Home

I ogólnopolskie zawody projektowe w projekcie Centrum Mistrzostwa Informatycznego

 I ogólnopolskich zawodów projektowych w projekcie Centrum Mistrzostwa Informatycznego

Dnia 14 czerwca 2021 r. zostały oficjalnie ogłoszone wyniki I ogólnopolskich zawodów projektowych w projekcie Centrum Mistrzostwa Informatycznego.

W zawodach uczestniczyły dwie grupy uczniów z klas technikum informatycznego, które odniosły wielki sukces.

druzyna1 

Drużyna z klasy 3A w składzie: Adrian Zakrzewski, Adam Bień i Bartłomiej Kaczmarek zajęła I miejsce w Predatorach – kategorii dla szkół ponadpodstawowych. Natomiast drużyna z klasy 2A4 w składzie: Rajan Bor, Anna Zych i Radosław Walczak zajęła VI miejsce.

druzyna2

Głównymi celami zawodów był rozwój zdolności programistycznych w oparciu o dostępne osiągnięcia techniczne w elektronice, mechatronice, automatyce i robotyce oraz rozwój umiejętności pracy w zespole.

druzyna2 1

druzyna1 1

Obie drużyny zdobyły nagrody dla koła oraz laureaci nagrody indywidualne.

Opiekunem zespołów była Pani Sylwia Ptak. 

Organizatorem zawodów był Partner Wiodący - Politechnika Łódzka oraz Partnerzy - Uczelnie Wyższe: Akademia Górniczo-Hutnicza im. St. Staszica w Krakowie, Politechnika Gdańska, Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, przy wsparciu Science and Innovation Center Sp. z o. o.

FILM PROMOCYJNY

Współpraca

Projekty

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information