^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Home

Interiada 2021

wspolne.JPG

1 czerwca 2021 r. w Zespole Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie odbył się finał powiatowy X edycji "Interiady" – turnieju wiedzy o Internecie.

Konkurs organizowany jest dla uczniów ósmych klas szkół podstawowych powiatu oławskiego.

Do ostatniego III etapu zakwalifikowały się drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 3 oraz nr 6 w Oławie oraz drużyna z Gminnej Szkoły Podstawowej w Oławie. Uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące technologii informacyjnych oraz Internetu, jego historii i zasad działania.

Najlepiej wypadli reprezentanci z Gminnej Szkoły Podstawowej w Oławie, zdobywając najwięcej punktów i otrzymując zwycięski puchar. Drugie miejsce w turnieju zajęła drużyna z SP nr 6, a trzecie młodzież z SP nr 3 w Oławie.

Burmistrz Oławy Tomasz Frischmann objął to wydarzenie honorowym patronatem. W jego imieniu nagrody wręczył wiceburmistrz Andrzej Mikoda.

Gratulujemy wszystkim finalistom i zwycięzcom tegorocznej, jubileuszowej "Interiady".

Konkurs przygotowali nauczyciele: Sylwia Ptak, Ewa Szuba i Piotr Grabowski wraz z uczniami klasy 2A4 technikum informatycznego.

 

FILM PROMOCYJNY

Współpraca

Projekty

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information