Skrzyneczki i środki- odebrane!

dziewczyny z projektu

W dniu 26 marca w Zespole Szkól im. Zjednoczonej Europy w Oławie zostały przekazane przez przedstawicielki oławskiego oddziału firmy Electrolux zespołowi projektowemu „Między nami dziewczynami” środki higieniczne stosowane podczas menstruacji- podpaski i tampony. Na spotkaniu był obecny opiekun grupy- Pani Elżbieta Wilgosz oraz dwie uczennice klasy 2b4, Aleksandra Rożniatowska i Maja Kułakowska.

nasze koszulki

Podczas wizyty zostały również zaprezentowane skrzyneczki wykonane przez Studio Reklamy Wena, sfinansowane ze środków pozyskanych z Urzędu Miasta, dzięki uprzejmości Pana burmistrza Tomasza Frischmanna. Uczennice wraz z panią opiekun zaprezentowały koszulki projektowe, stworzone według specjalnego projektu, siostry jednej z uczestniczek projektu- Hanny Rożniatowskiej. Koszulki zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Oławie. Po spotkaniu miało miejsce składanie skrzyneczek oraz pakowanie środków higienicznych. Dziewczyny liczą, że już po świętach uda im się rozdać skrzyneczki i zainstalować w wyznaczonych miejscach.

podczas pakowania

przedstawicielki firmy