^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Home

Skrzyneczki i środki- odebrane!

dziewczyny z projektu

W dniu 26 marca w Zespole Szkól im. Zjednoczonej Europy w Oławie zostały przekazane przez przedstawicielki oławskiego oddziału firmy Electrolux zespołowi projektowemu „Między nami dziewczynami” środki higieniczne stosowane podczas menstruacji- podpaski i tampony. Na spotkaniu był obecny opiekun grupy- Pani Elżbieta Wilgosz oraz dwie uczennice klasy 2b4, Aleksandra Rożniatowska i Maja Kułakowska. 

nasze koszulki

Podczas wizyty zostały również zaprezentowane skrzyneczki wykonane przez Studio Reklamy Wena, sfinansowane ze środków pozyskanych z Urzędu Miasta, dzięki uprzejmości Pana burmistrza Tomasza Frischmanna. Uczennice wraz z panią opiekun zaprezentowały koszulki projektowe, stworzone według specjalnego projektu, siostry jednej z uczestniczek projektu- Hanny Rożniatowskiej. Koszulki zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Oławie. Po spotkaniu miało miejsce składanie skrzyneczek oraz pakowanie środków higienicznych. Dziewczyny liczą, że już po świętach uda im się rozdać skrzyneczki i zainstalować w wyznaczonych miejscach.

podczas pakowania

przedstawicielki firmy

nasze środki

IMG 20210326 171341

SREBRNA SZKOŁA

Współpraca

Projekty

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information