^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Home

Erasmus w naszej szkole

erasmus

W 2020 roku nasz projekt złożony w Narodowej Agencji Programu Erasmus+ otrzymał akceptację i finansowe wsparcie. Projekt dotyczy finansowania z funduszy europejskich praktyk zagranicznych uczniów naszej szkoły. Uczniowie technikum (technik informatyk, technik spedytor, technik logistyk, technik ekonomista, technik handlowiec) będą mogli wyjeżdżać na zorganizowane przez szkołę praktyki zawodowe. Wszelkie koszty związane z wyjazdem i pobytem za granicą uczestników będą pokryte z pozyskanych środków.

Początkowo wybrane kraje jako miejsca odbywania praktyk – Hiszpania i Włochy mogą ulec zmianie z uwagi na sytuację pandemiczną w Europie. Jako koordynator projektu z ramienia szkoły skontaktuję się z wychowawcami klas, które będą w nim uczestniczyć. Jeśli sytuacja pandemiczna w Europie zostanie opanowana, wyjazd pierwszej grupy uczniów nastąpi jesienią 2021 roku.

Eurydyka Draus

(szkolny koordynator projektu)

SREBRNA SZKOŁA

Współpraca

Projekty

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information