^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Home

Wyniki klasyfikacji śródrocznej po I półroczu roku szkolnego 2020/2021

k zo nieska

Oddziały klasowe z najwyższą średnią ocen:

3a TI - 3,9

1c TL - 3,86

4d TE - 3,83

 

Oddziały klasowe z najwyższą frekwencją:

1a TI - 92,88

2d5 TE - 92,23

1c TL - 91,76

 

Uczniowie ze 100 % frekwencją:

Oleksiewicz Magdalena – 2a4 TI

Słoboda Zofia – 2bz

Kraczkowska Kinga – 1d TE

Kułakowska Maja – 2b4 TH

 

Uczniowie z najwyższą średnią ocen:

Hager Krzysztof – 5,59   2a4 TI

Wochna Rafał -     5,41     2a4 TI

Kawałko Sandra – 5,33 4a TI

Zakrzewski Adrian – 5,21 3a TI

Tęcza Bartosz – 5,00 3b TS

Kaczmarek Bartłomiej – 5,00 3a TI

Stec Alicja – 5,00 4d TE

Kocik Wiktoria – 4,88 1c TL

Cieciura Martyna – 4,85 4c TL

Basińska Weronika – 4,85 4c TL

Rożniatowska Aleksandra – 4,85 2b4 TH

Hutniczak Beata – 4,83 3a TI

Czerniawska Paulina – 4,77 4c TL

Słoboda Zofia – 4,75 2bz

Dyrektor  i Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół w Oławie gratulują wyróżnionym uczniom.   Składamy wyrazy uznania za systematyczność i konsekwencję w dążeniu do zamierzonego celu. Życzymy kolejnych sukcesów!

SREBRNA SZKOŁA

Współpraca

Projekty

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information