^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Home

Rok szkolny za nami

1

26 czerwca 2020 r. zakończyliśmy rok szkolny tak inny od wcześniejszych, rok obfitujący w nowe doświadczenia i pełen trudnych wyzwań, jakie przyniósł czas pandemii. Brakowało w jego ostatnich miesiącach tradycyjnych lekcji, gwaru szkolnych korytarzy oraz spotkań z nauczycielami i kolegami. Zapamiętamy go przede wszystkim jako czas zdalnego nauczania, egzaminów przeprowadzanych w rygorze sanitarnym, rok bez uroczystej akademii z okazji pożegnania absolwentów i wielu innych ograniczeń wprowadzonych w trosce o nasze zdrowie.

W ostatni piątek czerwca w auli świadectwa ukończenia szkoły odebrali uczniowie klasy III az Branżowej Szkoły I stopnia. Życzymy im sukcesów zawodowych i osobistych, szczególnie powodzenia na egzaminach czeladniczych i potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.

DSC03270

DSC03272

DSC03281

DSC03326

Uczniowie promowani z wyróżnieniem odebrali w auli świadectwa promocyjne z rąk Pani Dyrektor Jadwigi Braniewskiej. Szczególne gratulacje otrzymali Sandra Kawałko z klasy III a i Mateusz Zajączkowski z klasy I a5, których wytypowano do Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wysokie wyniki w nauce. Rada Rodziców ufundowała dla wszystkich promowanych z wyróżnieniem oraz tych, którzy mieli 100% frekwencji w roku szkolnym, nagrody w formie talonów do księgarni. Ręczył je przewodniczący Rady Rodziców Pan Tomasz Rożniatowski.

DSC03338

DSC03342

DSC03362

DSC03379

DSC03395

DSC03401

DSC03419

DSC03450

DSC03454

DSC03475

DSC03476

DSC03493

DSC03493 2

DSC03503

DSC03514

DSC03522

DSC03529

DSC03531

               Z radością przyjęliśmy też informację, że nasza szkoła po raz kolejny triumfowała w powiatowej Licealiadzie, otrzymując Puchar Starosty Oławskiego. Bartłomiej Kaczmarek oraz Paulina Wierzyk zostali uznani za najlepszych sportowców ZS w Oławie. Gratulujemy!

DSC03546

DSC03550

Wszystkim Nauczycielom i Uczniom życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku!

Do zobaczenia we wrześniu!

SREBRNA SZKOŁA

Współpraca

Projekty

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information