Rok szkolny za nami

1

26 czerwca 2020 r. zakończyliśmy rok szkolny tak inny od wcześniejszych, rok obfitujący w nowe doświadczenia i pełen trudnych wyzwań, jakie przyniósł czas pandemii. Brakowało w jego ostatnich miesiącach tradycyjnych lekcji, gwaru szkolnych korytarzy oraz spotkań z nauczycielami i kolegami. Zapamiętamy go przede wszystkim jako czas zdalnego nauczania, egzaminów przeprowadzanych w rygorze sanitarnym, rok bez uroczystej akademii z okazji pożegnania absolwentów i wielu innych ograniczeń wprowadzonych w trosce o nasze zdrowie.

W ostatni piątek czerwca w auli świadectwa ukończenia szkoły odebrali uczniowie klasy III az Branżowej Szkoły I stopnia. Życzymy im sukcesów zawodowych i osobistych, szczególnie powodzenia na egzaminach czeladniczych i potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.

DSC03270

DSC03272

DSC03281

DSC03326

Uczniowie promowani z wyróżnieniem odebrali w auli świadectwa promocyjne z rąk Pani Dyrektor Jadwigi Braniewskiej. Szczególne gratulacje otrzymali Sandra Kawałko z klasy III a i Mateusz Zajączkowski z klasy I a5, których wytypowano do Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wysokie wyniki w nauce. Rada Rodziców ufundowała dla wszystkich promowanych z wyróżnieniem oraz tych, którzy mieli 100% frekwencji w roku szkolnym, nagrody w formie talonów do księgarni. Ręczył je przewodniczący Rady Rodziców Pan Tomasz Rożniatowski.

DSC03338

DSC03342

DSC03362

DSC03379

DSC03395

DSC03401

DSC03419

DSC03450

DSC03454

DSC03475

DSC03476

DSC03493

DSC03493 2

DSC03503

DSC03514

DSC03522

DSC03529

DSC03531

Z radością przyjęliśmy też informację, że nasza szkoła po raz kolejny triumfowała w powiatowej Licealiadzie, otrzymując Puchar Starosty Oławskiego. Bartłomiej Kaczmarek oraz Paulina Wierzyk zostali uznani za najlepszych sportowców ZS w Oławie. Gratulujemy!

DSC03546

DSC03550

Wszystkim Nauczycielom i Uczniom życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku!

Do zobaczenia we wrześniu!