^Back To Top
  • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
    TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
  • 2 Technik informatyk
    to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
  • 3 Technik logistyk
    to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
  • 4 Technik spedytor
    to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
  • 5 Technik ekonomista / handlowiec
    Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Home

Rozdanie świadectw

W dniu 26 czerwca 2020 roku ( piątek ) odbędzie się rozdanie świadectw.

Ze względów sanitarnych świadectwa będą rozdawane indywidualnie w klasach z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych ( maseczki, rękawiczki, własne długopisy, obowiązkowa dezynfekcja rąk przed wejściem do szkoły).

Odbiór świadectw zgodnie z poniższym harmonogramem, bez spotkań grupowych z wychowawcami.

klasy pierwsze                  godz.800

kl. I a 4 TI             sala nr 38             wejście A              wychowawca       Sylwia Ptak

kl. I b 4 TH           sala nr 71             wejście B              wychowawca        Renata   Jurzysta

kl. I c 4 TL            sala nr 69             wejście B              wychowawca        Monika Sarzalska

kl. I az BS            sala nr 54             wejście A              wychowawca        Renata   Karaś

kl. I a 5 TI             sala nr 16             wejście A              wychowawca       Monika   Kosiorek

kl. I b 5 TS            sala nr 48             wejście B              wychowawca        Aneta     Romanowska

kl. I c 5 TL            sala nr 10             wejście B              wychowawca        Natalia Frysztak

kl. I d 5 TE            sala nr 56             wejście A              wychowawca        Lidia Kłodnicka-Wołk

kl. I bz BS             sala nr 58             wejście A              wychowawca       Izabela Pasieka

kl. I dz BS             sala nr 68             wejście B              wychowawca       Piotr Grabowski

klasy drugie i trzecie        godz.900

kl. II a TI              czytelnia                wejście B              wychowawca        Agnieszka Jurczak

kl. II b TS              sala nr 32             wejście B              wychowawca       Justyna   Kozłowicz

kl. II c TL               sala nr 25             wejście A              wychowawca        Piotr Kołodziej

kl. II d TE/TH        sala nr 36             wejście A              wychowawca        Eurydyka   Draus

kl. II az BS            sala nr 49             wejście B              wychowawca        Przemysław Jagła

kl. III a TI              sala nr 31             wejście B              wychowawca       Katarzyna Bandura            

kl. III b TS             sala nr 55             wejście A              wychowawca        Marta Stochel -Łania

kl. III c TL             sala nr 42             wejście A              wychowawca       Anita Ruchniewicz

kl. III d TE/TH       sala nr 8               wejście B              wychowawca        Beata Jurczak

Klasa III az BS    godz.830               aula szkolna         wejście A       wychowawca Małgorzata Zemankiewicz

(wszyscy uczniowie )

Wręczenie świadectw z wyróżnieniem odbędzie się o godz.1000 w auli szkolnej.

Ze względów organizacyjnych obowiązuje wchodzenie do szkoły wyznaczonymi wejściami A i B z zachowaniem dystansu 1,5 metra ( zdjęcie szkoły z zaznaczonymi wejściami A i B).

wejscie

Przypominam, że obowiązuje strój galowy.

Jadwiga Braniewska

Dyrektor

Zespołu Szkół

im. Zjednoczonej Europy

SREBRNA SZKOŁA

Współpraca

Projekty

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information