^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Home

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW 2020

DSC03159 13 i 14 maja 2020 r. w czytelni szkolnej absolwenci pięciu klas Technikum odbierali świadectwa ukończenia szkoły. Uroczystość przebiegała odmiennie niż w latach poprzednich. Tym razem było kameralnie, z zachowaniem rygorów sanitarnych związanych z czasem epidemii, ale jak zawsze serdecznie. Pani Dyrektor Jadwiga Braniewska wraz z Wychowawczyniami poszczególnych klas wręczała świadectwa i składała gratulacje Absolwentom z okazji ukończenia szkoły.

14 maja 2020 r. miało miejsce spotkanie wyróżnionych Absolwentów z władzami Samorządu Powiatowego, które reprezentowali Starosta Oławski Pan Zdzisław Brezdeń oraz Wicestarosta Pan Witold Niemirowski. Złożyli oni gratulacje tym spośród maturzystów, którzy ukończyli Technikum z wyróżnieniem lub zostali wyróżnieni medalami, a także wszystkim nagrodzonym przez społeczność szkolną statuetkami GWIAZD 2020.

DSC03279

DSC03287

DSC03293

DSC03328

DSCN9021

DSCN9030

DSCN9041

DSCN9042

DSCN9044

DSCN9049

DSCN9050

DSCN9062

DSCN9063

DSCN9079

DSCN9081

DSCN9087

DSCN9089

DSCN9111 - Kopia

SREBRNA SZKOŁA

Współpraca

Projekty

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information