POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW 2020

DSC03159 13 i 14 maja 2020 r. w czytelni szkolnej absolwenci pięciu klas Technikum odbierali świadectwa ukończenia szkoły. Uroczystość przebiegała odmiennie niż w latach poprzednich. Tym razem było kameralnie, z zachowaniem rygorów sanitarnych związanych z czasem epidemii, ale jak zawsze serdecznie. Pani Dyrektor Jadwiga Braniewska wraz z Wychowawczyniami poszczególnych klas wręczała świadectwa i składała gratulacje Absolwentom z okazji ukończenia szkoły.

14 maja 2020 r. miało miejsce spotkanie wyróżnionych Absolwentów z władzami Samorządu Powiatowego, które reprezentowali Starosta Oławski Pan Zdzisław Brezdeń oraz Wicestarosta Pan Witold Niemirowski. Złożyli oni gratulacje tym spośród maturzystów, którzy ukończyli Technikum z wyróżnieniem lub zostali wyróżnieni medalami, a także wszystkim nagrodzonym przez społeczność szkolną statuetkami GWIAZD 2020.

DSCN9111 - Kopia