Współpraca z przedsiębiorcami

20201021 100045

21.10.2020 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z doradcą zawodowym i przedstawicielem lokalnej firmy w ramach projektu "Nowa jakość kształcenia 2".

Podczas spotkania zostały przedstawione m.in. oferty pracy na rynku lokalnym, oczekiwania pracodawców w stosunku do kandydatów oraz zapotrzebowanie na rynku pracy w dobie pandemii.

Czytaj więcej...

Nauczanie hybrydowe

W związku z wprowadzeniem od 19. 10. 2020 r. obowiązkowego nauczania hybrydowego dla strefy żółtej wprowadzam od 19 - 23.10.2020 nauczanie zdalne dla:

- klas: 3A, 3B, 3C, 3D;

- klas: 2A5, 2B5, 2C5, 2D5;

- klasy: 2B4.

W tym czasie pozostałe klasy będą kontynuować nauczanie stacjonarne w szkole.

W następnym tygodniu, tj.: od 26 – 30. 10. 2020 r. nauczanie zdalne będzie prowadzone w:

- klasach: 1A, 1B, 1C, 1D;

- klasach: 2A4, 2B4, 2C4.

W nauczaniu stacjonarnym obowiązywać będą lekcje 45 – minutowe, a w nauczaniu zdalnym lekcje 35 - minutowe (przy wydłużonych przerwach).

Zajęcia lekcyjne rozpoczynają się zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

Zdalne nauczanie będzie odbywać się z wykorzystaniem platformy Moodle, gdzie będzie obowiązkowo zaznaczana frekwencja.

Decyzją Dyrektora Szkoły z dniem 19. 10. 2020 r. odwołane zostaje skrócenie lekcji do 30 minut.

Klasy maturalne i Branżowej Szkoły I stopnia pracują tylko stacjonarnie.

Jadwiga Braniewska

Dyrektor ZS w Oławie

Komunikat - WAŻNE !

Oława,15.10.2020 r.

K O M U N I K A T

Ze względu na pogarszająca się sytuację epidemiologiczną w powiecie oławskim decyzją Dyrektora Szkoły podjętą w porozumieniu ze Starostwem Powiatowym w Oławie od dnia 16.10.2020 r. aż do odwołania lekcje zostają skrócone.

Zajęcia lekcyjne odbywają się zgodnie z harmonogramem:

Lekcja

Przerwa