Podsumowanie Rankingu Frekwencji - I semestr

certyfikat

Nadszedł czas podsumowania frekwencji za cały pierwszy semestr roku szkolnego 2014/2015.

Wyniki prezentują się następująco:

I miejsce        klasa IId

II miejsce       klasa IIa

III miejsce      klasa Id

IV miejsce       klasa Ib

V miejsce        klasa IIc

VI miejsce       klasa IIb

Wszystkim klasom gratulujemy wytrwałości i mamy nadzieję na kontynuację dobrego nawyku uczestniczenia w zajęciach.

Pamiętajcie rzetelność i solidność to cechy szanowane i doceniane nie tylko przez nauczycieli, ale również przez Waszych przyszłych pracodawców.

Nauka i pasja kluczem do sukcesu!

Uroczyste wręczenie certyfikatu

W dniu 27.02.2015r Pani Dyrektor Jadwiga Braniewska wręczyła zwycięskiej klasie II D certyfikat upoważniający do skorzystania z tygodniowej amnestii dotyczącej kartkówek i odpowiedzi ustnych w wybranym tygodniu drugiego semestru roku szkolnego.

zdjecie

Gratulujemy solidnym, rzetelnym uczniom klasy IID technikum z zawodzie technik logistyk!!!

Życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do upragnionych celów.